Przygotowujemy plan dnia w wesołym miasteczku

Przygotowujemy plan dnia w wesołym miasteczku
Przygotowujemy plan dnia w wesołym miasteczku

Morze Bałtyckie jest jednym(ą) z najpopularniejszych punktów rodzinnych wakacji. Szczególnie sezon letni gwarantuje duże natężenie ruchu turystycznego. Wyjazd nad polskie morze to okazja do wypoczynku nad wodą, jak i trochę bardziej aktywnego spędzenia czasu. Dla przykładu, miejscem gdzie można znaleźć cały szereg atrakcji jest Władysławowo – wesołe miasteczko, które tam funkcjonuje może być interesującym pomysłem na familijny(ą) wyjazd. Ale z czym to się je?

Jakie atrakcje znajdziemy w wesołym miasteczku

Jak wspomniano, Władysławowo to nie tylko słona woda i plaże, to także kompletnie wyposażone wesołe miasteczko. Lunaparki posiadają w swojej ofercie wiele atrakcji zarówno dla najmłodszych jak i dorosłych. Obfitość atrakcji i ich tematyczność sprawiają, że każda(y) osoba znajdzie tu coś interesującego.

Najmłodszym gościom na pewno spodobają się różnego rodzaju karuzele i zjeżdżalnie. Poza tym, że są dostosowane wzrostowo i wiekowo do dzieci, są też pogrupowane na różne typy tematycznie. Fun dla dziewczynek i dla chłopców. Inną atrakcją, którą oblegają dzieci są nastrojowe miejsca w stylu dom(u) strachów, gabinet(u) luster czy kino(a) 9d, które dzięki profesjonalnemu wystrojowi mogą wywołać wiele pozytywnych emocji. Starsze dzieci i dorośli nie zostali zapomniani podczas projektowania parku rozrywki. Wiele kolejek, bądź maszyn czeka tu na starszych gości. Są one gwarantem dużego wystrzału adrenaliny dzięki wysokiej prędkości i mechanice ich działania. Nie można zapominać, że wszelkie atrakcje muszą też spełniać odpowiednie przepisy bezpieczeństwa i zapewniać klientom właściwą ochronę. Dobrym miejscem na odpoczynek między różnymi zjeżdżalniami i  karuzelami są licznie rozstawione punkty gastronomiczne i place gier i zabaw.

Przykładowa trasa po wesołym miasteczku

Uwzględniając spory areał wesołego miasteczka, wybierając się tam dobrze mieć chociaż listę rzeczy, które chcemy odwiedzić. Mnogość atrakcji sprawia, że sprawdzenie każdej z nich jest w zasadzie awykonalne. Warto wizytę zacząć pomału, stale podnosząc próg intensywności doznań.

Wizyta symboliczne nagrody. Następnym miejscem, które bardzo spodoba się dzieciom będą liczne dmuchane zjeżdżalnie, a także gokarty i elektryczne karuzele. Gdy te atrakcje zostaną zaliczone, fajną ideą są odwiedziny w domu strachów. Niespodzianki, które tam znajdziemy mogą przyspieszyć bicie serca zarówno dzieciom, jak i ich opiekunom. Gabinet luster, które wydłużają, pogrubiają i tworzą wszelkiego typy efekty optyczne powinien natomiast dostarczyć rodzinie wiele frajdy. szybki przystanek w strefie gastronomicznej na oddech i można przenieść się w stronę kolejek. Tutaj pojawiają się atrakcje dla dużych dzieci. Kolejki jeżdżące z znaczną prędkością, katapulty czy Crazy Tower to przeżycia, które zostaną na długo we wspomnieniach każdego kto ich spróbuje. Pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów podniesionej adrenaliny. Po całym dniu harców czeka na nas kino 9D, gdzie można odpocząć i cieszyć oko realistycznymi animacjami z dużą ilością efektów specjalnych.

Jak zaplanować wizytę w wesołym miasteczku

Wizyta w wesołym miasteczku powinna być przede wszystkim przyjemnie spędzonym czasem. Dlatego planując wizytę należy wziąć pod uwagę przede wszystkim upodobania członków rodziny. Ustalenie konsensusu daje pewność, że cala załoga będzie się wyśmienicie bawić\mieć fun. Dobrym pomysłem jest także przejrzenie opinii w sieci, zdarza się, że komentarze użytkowników są pomocne. Jest również opcja skorzystania z pomocy obsługi parku rozrywki. Bez względu na to, czy będzie to zorganizowana czy spontaniczna wycieczka, przy okazji wizyty we Władysławowie, warto odwiedzić tutejsze wesołe miasteczko.