techemznaki znaki bezpieczeństwa

techemznaki-znaki-bezpieczenst803.jpg

techemznaki – znaki bezpieczeństwa

Zajmujemy się produkcją znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy wpływa na jakość produkowanego przez nas asortymentu. Zajmujemy się produkcją znaków wykorzystując surowce najlepszej klasy, spełniając wszelkie możliwe standardy.

Od wielu lat, jako jedni z przodujących liderów na rynku, używamy nowatorskich i ulepszonych produktów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy najnowszej generacji ploterów. Znaki drukowane są na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Dzięki temu nasze znaki są dobrze dostrzegalne przy słabym świetle i w trudnych warunkach, na co znaczący wpływ ma specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment emitujący światło. Znaki powinno się chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą uszkodzić ich powierzchnię poprzez naderwanie świecącego materiału.

W naszej ofercie znajdą Państwo różnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, w tym znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez ujednolicone oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i występujących zagrożeniach związanych z danym obszarem. Wszystkie produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa spełniają wszelkie narzucane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych produktów do użytku w przestrzeni publicznej.

Produkujemy dla klientów również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, które spełniają wymagania ,które stawia Unia Europejska, zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych specjalistów, solidne i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą znaki bhp ceny szeroką ofertą znaków bezpieczeństwa.

2 thoughts on “techemznaki znaki bezpieczeństwa”

  1. I’ve been absent for a while, but now I remember why I used to love this web site. Thank you, I¦ll try and check back more often. How frequently you update your website?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.